Apie mus

UAB Profus Baltics:

UAB Profus Baltics yra verslo konsultacinė kompanija, kurioje dirba atsakingi bei profesionalūs specialistai.

UAB „Profus Baltics“ – įmonė, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės, civilinės saugos, darbo teisės, statybos ir elektros inžinerijos srityse.

Mūsų misija. Kodėl mes esame?

Padėti žmonėms ir įmonėms klestėti, teikiant kokybiškus patarimus – tai reiškia, kad mes klausomės klientų, dalinamės su jais žiniomis ir stengiamės patenkinti jų poreikius ir lūkesčius. Padėdami savo klientams siekti sėkmės, mes prisidedame prie bendruomenės ir visuomenės plėtros ir klestėjimo, todėl mūsų darbas yra prasmingas ir įdomus.

woman-survey-train-safety-project-concept-PN9EW8T

Mūsų klientai:

UAB Bakūžė, VĮ Alytaus pataisos namai, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas, UAB Mare transport, UADBB Noxale, UAB ELV projektai, UAB Voil, UAB Termo sprendimai, UAB Raterna, VŠĮ Alytaus sporto centras, Beržų kompleksas, VĮ Mūsų amatai ir kt.

Įmonę įkūrė Snieguolė Šutienė, verslo konsultantų tinklo lektorė, sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį vedant mokymus ir seminarus, konsultuojant asmenis darbo teisės, darbo saugos klausimais.

 

Profesionalios darbų saugos paslaugos – tai mūsų amatas.

Tikime, jog šiame versle svarbu ne tik profesionalumas bet ir tinkama darbo sistema, efektyvi vadyba, kokybė, tobulėjimas, malonus aptarnavimas – visa tai skirta suprasti ir puikiai aptarnauti klientą, suteikti naudą.